Moto Říčany je autorizovaným dealerem motocyklů značky AJP. AJP je portugalský výrobce off-road motocyklů. Společnost založili roku 1987 bratři Antonio a Jorge Pintovi, jejichž iniciály daly značce jméno. Již od roku 1991 AJP zaznamenalo mnoho úspěchů v portugalských národních enduro soutěžích, když v letech 1996-2000 získalo pět titulů v řadě. V letech 1996, 1997 a 1999 získala továrna AJP také tituly z offroad maratonů.
V roce 2001 světlo světa spatřil nový model AJP PR3 125 ccm se čtyřtaktním motorem. V roce 2003 byl zahájen prodej modelu PR4 200 ccm. Právě s nástupem tohoto modelu začala portugalská AJP dále expandovat do světa. Mezi vývozními zeměmi najdete např. : Španělsko, Polsko, Itálii, Řecko, Francii, Německo, Anglii, Japosko, Brazílii, Českou Republiku a Slovensko. Na motocykli také poskytujeme záruční a pozáruční servis.

AJP Homepage

Motocykly AJP prodáváme a servisujeme v záruce i po ní. Tím nejen ručíme za výrobní kvalitu prodávaných strojů, ale také za všechny servisní úkony.

Navštivte nás na naší prodejně v Říčanech, kde si můžete prohlédnout vystavené modely motocyklů AJP na vlastní oči.

Koupi motocyklu lze financovat u společnosti CETELEM

cetelem

Výstava Motocykl 3. 3. – 6. 3. 2016

AJP se objevilo také na Pražském výstavišti v Holešovicích ve spojení s Dakarem. Motocyklový fanoušci všech věkových kategorií se pomalu seznamovali s těmito stroji portugalské produkce.
Sednout si na motocykl, vyzkoušet si ovládací prvky,porovnat váhu stroje a foto na zévěr bylo samozřejmostí :-).

Prošel jsem si kompletně celou výstavu a musím vám říci, že nejvíce mě zaujal projekt motocyklu Ferat2. Považuji to za fantastický nápad, který byl přenesen do reality na té nejvyšší úrovni. Představení motocyklu bylo provedeno naprosto profesionálně a s lehkostí. Přesně tak, jak to má vypadat.

MotoŘíčany provedlo malý test…

moto_auto_moto

Dne 14.11.2015 proběhl malý test motocyklů AJP na motokrosové trati Chlístov, která leží v nadmořské výšce 700 m. n. m.  Trať byla sice namoklá ale pro motokrosaře to není žádná překážka. AJP dostaly pořádně do těla a vůbec jim to nevadilo. Rychlé průjezdy na rovinách po rozbité trati a nemalé skoky pobíralo pérování celkem slušně. PR4 je opravdu určená spíš jako malá hračka, pro mladé začínající enduráky a nebo třeba dívky. Je to hodná nenáročná motorka. PR5 dokáže dobře fungovat i na motokrosové trati. Ostrý závoďák to samozřejmě není, ale pro někoho kdo se chce občas svést v lese a kombinovat to s motokrosovou tratí si myslím, že s PR5 neudělá chybu. Jede to , brzdí to a péruje to 😀

testoval:

Milan Dobiáš – majitel firmy Motoricany

Roman Dobiáš – jezdec MEZ MČR v Motokrosu

Foto: Bára Dobiášová

příště bude více fotek a samozřejmě i video !